LOADING IMAGES

ME1138 TOWNSMAN

15490,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар, Кавадарци, Аеродром OUTLET, Струга

Дизајнот на производите ги следи трите главни принципи: безвременски стил, автентична инспирација и спонтана креативност.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 44 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Мултифункциски

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Кожа


Поврзани производи