LOADING IMAGES

AR1808

20290,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Тетово - Центар

Часовниците на Emporio Armani се симбол на елеганција, моќ и префинетост. Изработени од висококвалитетни материјали, тие се неизбежен дел од стилот на секој џентлмен.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 46 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Хронограф

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи