LOADING IMAGES

MK5739 BRADSHAW

17290,00МКД


ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Гостивар, Тетово - Центар

Бренд кој е воден од визијата дека стилот е софистициран исто колку што е толерантен, и модерен исто колку што е безвременски.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 43 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Хронограф

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи