LOADING IMAGES

PL.13836JSB/61 TEXAS

5590,00 /7990,00 МКД


Рамстор, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар

Модерниот и урбан изглед на Police часовниците, заедно со храбрите и несекојдневни дизајни, го прават брендот совршен за љубителите на адреналин и динамичен живот.

Водоотпорност: 10 bar

Стакло: Минерално

Големина: 46 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Машки

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Кожа